www.cvonline.hu

Finance Director

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.06.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Komárom-Esztergom megyében működő gyártóegységükbe keresünk Pénzügyi vezetőt.

Feladatok:

- 20 fős pénzügyi csoport munkájának irányítása:
--CashFlow - kontrolling
--Könyvelés
--Bérelszámolás
--Adózás
-Havi zárásokkal kapcsolatos ellenőrzési, egyeztetési faladatok,
- USGAAP szabályok szerinti megfelelés biztosítása,
- A vállalat pénzügyi központja és a hatóságot felé történő jelentések elkészítése,
- A hatóságokkal, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás,
- Társosztályok támogatása, a megfelelő információk biztosítása számukra,
- A vállalat költségvetésének elkészítése,
- A vállalat stratégiai döntéseinek pénzügyi előkészítése, a költséghatékony működés biztosítása

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
- Minimum 3 éves pénzügyi vezetői tapasztalat
- Megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban,
- Precíz, felelősségteljes munkavégzés
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet
- Szervezeten belüli, globális szintű, szakmai lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -