www.cvonline.hu

Finance Business Partner

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.

Pozíció leírása / Job description

The worldwide well-known pharmaceutical company is currently hiring candidates for Finance Business Partner role.

Feladatok:

You will be responsible for:

- Providing decision support and scenario analyses,
- Participating in Sales & Operations Planning process,
- Supporting brand P&L management, challenging all brand related
activities, maintaining overview of budget and spending,
- Support Brand Teams in financial planning, forecasting, budgeting and
reporting,
- Cooperating with the Financial controller and the Business Finance
Manager to maintain effective and efficient financial systems

Elvárások:

You are a good candidate if you have:

- University degree in Economics/Business
- 3-4 years of experience (including Sales/Marketing controlling)
- Ability to manage multiple tasks simultaneously
- Fluent English
- Confident personality

Amit kínálunk:

You will receive:

- Dynamic multinational company work environment
- Development possibility
- Competitive package

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -