www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1042114
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk pénzügyi befektetésekkel foglalkozó stabil hátterű cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SENIOR NEMZETKÖZI LETÉTKEZELŐI ÉS KÖNYVELÉSI SZAKÉRTŐ ​/ FINANCE BACK OFFICE SPECIALIST
(Fund Management)

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a befektetőkkel, könyvelőkkel, adminisztrátorokkal, jogi partnerekkel, letétkezelőkkel a világ számos országában;
  • A befektetési alapokhoz kapcsolódó jogi és pénzügyi folyamatok teljes átlátása és menedzselése;
  • Cégstruktúrához kapcsolódó jogi feladatok (SZERZŐDÉSKÖTÉSEK, TŐKEEMELÉSEK, TŐKELEHÍVÁSOK, ÖSSZEOLVADÁSOK) ANGOL nyelvű koordinálása, a szerződések ellenőrzése, pontosítása, naprakészen tartása;
  • Rendszeres jelentések szolgáltatása a befektetők, a hatóságok, a letétkezelő felé;
  • Pénzügyi tranzakciók pontos nyomon követése, ehhez kapcsolódóan külföldi adminisztrátorok munkájának koordinálása;
  • KONTROLLING FELADATOK ellátása: budgeting, havi, negyedéves jelentések.

Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • Legalább 5 év BACK OFFICE / FUND MANAGEMENT területen szerzett tapasztalat (BANK, BEFEKTETÉSI ALAPKEZELŐ, NYUGDÍJPÉNZTÁR, PROJEKT FINANSZÍROZÁS, KÖNYVELŐ IRODA, BUSINESS CENTER, DOMICILIATION AGENCY, SHARED SERVICE PROVIDER, VENTURE CAPITAL & PRIVATE EQUITY, BANKING, INVESTMENT MANAGEMENT, FINANCIAL SERVICES, LEGAL SERVICES, INSURANCE, ACCOUNTING);
  • Jogi ügyek, szerződések kezelésében szerzett tapasztalat;
  • CÉGJOGI és ADÓZÁSI (alap)ismeretek;
  • Tárgyalóképes, aktív ANGOL nyelvtudás (szóban, írásban);
  • IGÉNYES, üzleties megjelenés és viselkedéskultúra;
  • Nagyfokú PRECIZITÁS, megbízhatóság;
  • Pontos, ÖNÁLLÓ munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest

Tech People LÁBLÉC