www.cvonline.hu

FINANCE ANALYST (PÉNZÜGYI ELEMZŐ) (6019)

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Finance Analyst
Pénzügyi elemző

Ambiciózus, angolul folyékonyan beszélő pályázókat keresünk, akik szívesen részt vennének egy gyártó multinacionális vállalat pénzügyi-számviteli folyamataiban!

Feladatok:
•Együttműködés a Pénzügyi és Beszerzői osztállyal, ERP törzsadatok felügyelete (fizetési adatok, árlisták, banki adatok)
•Beszállítói adatok heti szintű nyomon követése az integrált vállalatirányítási rendszerben
•Részvétel a SOX-kontroll folyamatban, a rendszerben indított megrendelések nyomon követése, validálása
•Részvétel a zárási folyamatban Intercompany feladatok kapcsán
•Az éves SOX dokumentációs és tesztelési folyamat támogatása
•Éves zárások aktív támogatása (adókalkulációk készítése, adó-visszatérítések előkészítése)
•Intercompany számlák kezelése
•Riportok és elemzések készítése

Elvárások:
•Főiskolai/BSc diploma Pénzügy-számvitel területen
•Kommunikációképes, aktív legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
•Alapos könyvelési ismeret
•Min. 3 év tapasztalat pénzügy/számvitel területén
•Min. 3 év tapasztalat főbb könyvelési folyamatokban
•Magyar számviteli szabályok alkalmazásában szerzett tapasztalat, pl. riportálás
•Integrált vállalatirányítási rendszer használata (SAP/Oracle)
•Haladó MS Word, Visio, Power Point, Project, Outlook ismeret
•Erős MS Excel-ismeret (pl. Pivot-táblák, függvények, formázás stb.)
•Adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat (előny: Access ismerete)
•Jó kommunikációs és analitikus készség
•Csapatjátékos

Előny:
•Pénzügyi riportáló rendszerben szerzett tapasztalat, pl. Hyperion-ismeret
•Oracle rendszer ismerete (AP, AR, OM modulok)

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Értékes tapasztalatszerzési, hosszú távú munkalehetőség egy vezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől kb. 20 km, Budapest több pontjáról ingyenes céges buszok közlekednek)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Finance Analyst”.