www.cvonline.hu
Field Service Technician (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 804965
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Software / Hardware hibák kezelése hibajegyek   alapján

 - Desktopok, Notebookok, perifériák üzembe   helyezése

 - Kapcsolódó szolgáltatási szintek (SLA)   betartása

 - Munkavégzés adminisztrálása

 - Felhasználó tájékoztatása

 - A munkacsapat tudásbázisának karbantartása, frissítése

 - Projektekben való közreműködés

Elvárások

 - Minimum középfokú végzettség

 - Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

 - Legalább 1-3 éves IT támogatói tapasztalat

 - Windows 7 alapos ismerete MS Office termékek   széleskörű ismerete

 - Ügyfélorientált szemlélet

 - Jó problémafelismerő és megoldó képesség

 - Precizitás

Előny:

 - Főiskolai végzettség

 - Active Directory ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80517

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs