www.cvonline.hu
Field Manager/Szántóföld vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1072474
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatai:

- Szántóföldi termelési tervek elkészítése és középtávú stratégia kidolgozása,
- 7 fős szakmai csapat vezetése
- Főbb beszállítókkal, érdekképviseletekkel történő kapcsolattartás továbbá a termelőkkel történő tárgyalások vezetése
- Alapanyagok export-importjának és a kiszállításoknak a koordinálása,
- A növekedési, betakarítási, szárítási folyamatok ellenőrzése a hozzárendelt területeken.

Munkavégzés helye: országosan

Követelmények
- Ideálisan agrármérnöki (vagy azzal rokon) végzettség
- Hasonló területen szerzett 5+ éves tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Vezetői tapasztalat
- Vetőmag ismeretek

Megbízónk versenyképes bérezést, komplex béren kívüli juttatásokat (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.), céges autót és további, akár nemzetközi fejlődési és karrierlehetőséget kínál leendő munkatársának a színvonalas szakmai munkáért cserébe.