www.cvonline.hu
Field Maintenance Infrastructure Expert
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.01.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095166
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Telepítési, üzembe helyezési, karbantartási és fejlesztési folyamatok koordinálása
  • Karbantartási folyamatok ellenőrzése és nyomon követése
  • Társterületekkel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Folyamatos együttműködés a nemzetközi kollégákkal angol nyelven
  • Aktív részvétel a folyamatok fejlesztésében

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év energetikai vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office és AutoCAD használatában szerzett jártasság
  • Kezdeményező képesség

Előny:

  • Épület-gépészeti ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai utakon való részvétel

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.