www.cvonline.hu

Field-based Product Manager - Állatgyógyászat

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.10.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1077119
lejárt

A Field-based Product Manager kollega a vállalat állategészségügyi üzletágába csatlakozna ahol a feladatai közé tartozna:

  • Éves marketingstratégia kidolgozása a különböző piaci szegmensek számára, úgy mint: disztribúciós partnerek, szakmai társulások, kormányzati szervek, stb.
  • A termékek teljes életciklusát végigkisérő marketing aktivitások alkotása és adaptálása
  • Sales csapat folyamatos támogatása, trainelése
  • Új üzleti lehetőségek felfedezése a versenytársak és a piac elemzésén keresztül
  • Key account partnerekkel való tárgyalás, üzletfejlesztési célok meghatározása
  • Régiós meetingeken való részvétel

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek állatorvosi/természettudományi/közgazdász végzettséggel és folyékony angol nyelvtudással. Animal healthcare/petcare/pet food termékekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent, de partnerünk nyitott OTC/FMCG területről érkező jelöltek irányába is.
A pozíció betöltéséhez szükséges min. 5 év marketing tapasztalat és kíváló analítikai/project management készség.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését kérem a hirdetésen keresztül az önéletrajza elküldévésel jelezze felém.

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Brand Manager - Diabetológia

Randstad Hungary Kft.

Legalább 5 éves tapasztalatod van RX gyógyszere...
Budapest

Optometrista

Partnerünk rendkívül gyorsan növekvő, széles te...
Budapest

Beszerzési Manager

Feladatok: RX BESZERZÉSI MANAGER - MULTINACIONÁ...