www.cvonline.hu

F&F ruházati vizuális kihelyezési manager

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.12.12.
Hirdetés azonosító: 973729

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: F&F ruházati vizuális kihelyezési manager
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Folyamatosan tartja a kapcsolatot az F&F működési vezetőjével és az angliai csapattal.
- Információt biztosít a heti telekonferenciák során a vizuális kihelyezésről, működési lehetőségekről.
- Tréningeket tart (visual merchandising, POS).
- Az áruházi megvalósításokról dokumentációt és összefogó jelentéseket készít heti szinten.
- Magas színvonalú sztenderdeket biztosít, nagy hangsúlyt fektet a vizuális kihelyezések magas színvonalon tartására.
- Építi az F&F márka imázst.
- A felmerülő problémákra megoldási javaslatot készít egyeztetve a vezetőivel.
- Támogatja az átépítéseket, szezonfelállításokat, üzleti célkitűzéseket, egyéb eseményeket, a ruházati területi menedzserek, központi irodai és angliai munkatársak munkáját.
- Megosztja tapasztalatait a nagyobb események tervezésekor a működési vezetőkkel és munkatársakkal.
- Versenytársakat látogat és beépíti pozitív tapasztalatait a működésbe.
Munkakör betöltésének feltételei: - Kereskedelmi tapasztalat (min. 2 év)
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány - nagy autóvezetői tapasztalat
- Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
- Ruházati területen szerzett működési és kihelyezési tapasztalat
- Jó vizuális érzék
- Megbízható csapatjátékos, képes együttműködni a társosztályokkal, kollégákkal
- Lelkes, motiváló, ösztönző személyiség
- Rugalmasan kezeli a változásokat
- Power point, excel, world, outlook magabiztos kezelése

- Vezetői tapasztalat (min. 1 év)
- Vezetői és mások fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Változás management ismerete és alkalmazása
- Csapatjátékos attitüd
- Felsőfokú végzettség
Szükséges végzettség: Középiskola
Szükséges nyelvismeret: Magyar ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Tapasztalat prezentációk és tréningtartások terén