www.cvonline.hu

F&F ruházat és home vizuális kihelyezési specialista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.01.17.
Hirdetés azonosító: 891644

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: F&F ruházat és home vizuális kihelyezési specialista
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: Folyamatos kapcsolattartás az F&F működési vezetőkkel, UK csapattal. Információt biztosít a heti telekonferenciák során a vizuális kihelyezésről, működési lehetőségekről.
Tréningek tartása (VM,POS), munkatársak fejlesztése
Az áruházi megvalósításokról dokumentációt és összefogó visszajelzéseket készít heti szinten
Magas színvonalú sztenderdeket biztosít
Építi az F&F márka imázst
Esetleges problémákat megoldási javaslatot készít, egyezteti vezetőivel
Támogatja az átépítéseket, szezonfelállításokat, üzleti célkitűzéseket, egyéb eseményeket, ruházati és nonfood specialisták, HO és UK munkatársak munkáját
Nagy hangsúlyt fektet a vizuális kihelyezések magas színvonalon tartására
Megosztja tapasztalatait a nagyobb események tervezésekor a működési vezetőkkel
Versenytársakat látogat és beépíti pozitív tapasztalatait a működésbe
Munkakör betöltésének feltételei: - Kereskedelmi tapasztalat min 2 év
- Vezetői tapasztalat min 1 év
- Ruházati és/vagy nonfood háztartási területen szerzett működési és kihelyezési tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány és autóvezetés terén szerzett nagyfokú tapasztalat
- Jó vizuális érzék
- Megbízható csapatjátékos, jól együttműködik a társosztályokkal és kollégákkal
- Lelkes, motiváló, ösztönző személyiség
- Jó kommunikációs képességgel bír
- Tapasztalat prezentációk terén
- Rugalmasan kezeli a változásokat
Szükséges végzettség: Érettségi
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Tapasztalat tréningek és képzések tartása terén
- Angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség