www.cvonline.hu

Festőüzemi vezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Német gépgyártó vállalat magyarországi leányvállalataként 2004 óta folyamatosan fejlödünk, jelenleg kb 100 fővel dolgozunk két telephelyen.

Csapatunk fejlesztéséhez

festőüzemi vezetőt

keresünk győri munkavégzéssel

Feladata :

  • A 2 műszakban dolgozó kb 20 fős csapat önálló irányítása, motiválása
  • A porfestés és oldószeres festés technológiai felügyelete, továbbfejlesztése
  • A termelés megszervezése, és a feltételeinek biztosítása
  • Kapacitástervezés, beosztás
  • A hatékonyság és a minőség folyamatos szintentartása, növelése
  • Költségek csökkentése

Feltételek:

  • Legalább középfokú végzettség, lehetőleg szakirányú
  • Kommunikációképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Festési rajzok, előírások ismerete
  • Többéves gyártóüzemi tapasztalat
  • Gyakorlat integrált vállalatirányítási rendszerben (SAP, ABAS, stb.)
  • Tapasztalat kisebb csoport, műszak vezetésében
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nagy előny

Kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Változatos kisszériás munkát
  • Nagyon jó munkahelyi légkört
  • Magas összegű Cafeteria juttatásokat
Munkavégzés helye Győr
Kategória Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron