www.cvonline.hu
Festőüzemi vezető (Referenciaszám: PJ4502)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.07.
Hirdetés azonosító: 1042323
lejárt

Nemzetközi hátterű ipari takarítógépek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

FESTŐÜZEMI VEZETŐ

Feladatok:
- 15 fős festő csoport munkájának megszervezése és folyamatos koordinálása
- Az ABAS rendszerben generált határidők betartása
- Technológiai fegyelem és minőségi előírások betartatása
- A szükséges festék- és segédanyagok megrendelése
- Teljesítmény és hatékonyság növelése

Elvárások:
- Releváns szakmai végzettség (legalább középfokú)
- Nedves lakkozásban vagy porfestésben szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Gépalkatrész festési gyakorlat
- Minimum alapfokú német nyelvtudás
- Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
- Jó szervezőkészség
- Elkötelezettség a határidők és a minőségi előírások betartása iránt
- Fegyelmezettség a technológiai előírásokban
- Megbízhatóság

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- 2 műszakos munkarend
- Versenyképes juttatási csomag (alapbér, műszakpótlék, prémium, cafeteria)
- 100 %-os utazástérítés tömegközlekedés esetén
- Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör
- Családias munkahelyi légkör

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben az E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.