www.cvonline.hu

Festőüzemi gyártás-előkészítő technológus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1060153

Vasútmodellek és fémjátékok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő győri Partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Gyártási folyamat megtervezése az alkatrészgyártástól a késztermék összeszereléséig és csomagolásáig bezárólag
  • Művelettervek dokumentálása az üzemi gyártásirányítási rendszerben
  • Gyártási folyamathoz szükséges eszközök meghatározása
  • Az adott munkafeladathoz szükséges normaidők meghatározása és rögzítése a gyártásirányítási rendszerben

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség vagy grafikus, illetve nyomdaipari-technikus végzettség
  • Középfokú német-nyelvismeret elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • Művelet és gyártmánytervezésben szerzett tapasztalat
  • Színadásban szerzett tapasztalat
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr