www.cvonline.hu

Festőüzem technikus

  • A hirdetés 683 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A festőüzem technikus fő feladata biztosítani, hogy a partner elvárásainak megfelelő festékkel a megfelelő eszközzel és időben történjen a gépjárművek festése, valamint az eszközök tiszta állapotban, az elvártaknak megfelelően legyenek előkészítve.

Feladatok:

  • Az autófesték előkészítésének, és a gyártósor festékkel való ellátásának biztosítása megfelelő sorrendben és időben

  • Szín ellenőrzés végrehajtása minden adag festéknél

  • A gyártósorról visszatérő eszközök megtisztítása

  • Minden bekevert anyagról dokumentáció készítése

  • A vezető folyamatos tájékoztatása a gyártásról

  • A közvetlen vezető és a partner rendszeres tájékoztatása a teljesítményről

  • Festék betöltése a fő cirkulációs rendszerbe, a paraméterek rendszeres ellenőrzése

  • Műszak végén az autófestő berendezés kitisztítása

  • A napi feladatainak hatékony és pontos beosztása

  • Teljes mértékű együttműködés az összes autófesték beszállítóval

  • Munkavédelmi szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Precíz munkavégzés

  • Logikus gondolkodás

  • Nagy munkabírás

  • Nagyfokú rugalmasság

  • Csapatjátékos

  • Autófényező tapasztalat előny

  • Német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Helyek Kecskemét
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő