www.cvonline.hu

FESTŐÜZEM CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Nógrád megyei, műanyag fröccsöntéssel foglalkozó vállalat keres szakembert a fenti pozíció betöltésére.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • felsőfokú vagy szakirányú technológiai, (minimum érettségi vagy szakmunkásképző festői végzettség)
  • tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek
  • jó szervező készség
  • precizitás, felelősségvállalás
  • jó konfliktuskezelő képesség
  • önálló elemző és döntési képesség
  • csapatjátékos
  • képes megszervezni és fontossági sorrendbe tenni a a munkát és a határidőket betartja

Előnyök, de nem alapkövetelmények:

  • technológusként szerzett festői tapasztalat vagy üzemvezetési tapasztalat
  • vezetői gyakorlat
  • multinacionális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • festőkamrák működési elvének ismerete, gépi robot technológiák ismerete
  • angol nyelvtudás

Feladatok:

  • a festő üzem teljes szakmai irányítása
  • a termékek festésének minőségi és határidőben történő elvégzése
  • festési technológiák és folyamatok irányítása, robotok programozása
  • festőcsoportban dolgozó emberek munkájának megszervezése, koordinálása, felügyelete

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő munka
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • fiatal, lendületes csapat
  • hosszútávú karrier
  • multinacionális környezet és tapasztalat

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét (a tárgyban szíveskedjék beírni: “Ref: 2014.03.05.-01 – festő üzem csoportvezető”) ,küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő