www.cvonline.hu

Festő / tapétázó (Németország) (INTS/DK/008)

  • Frissítve 27 napja

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Festő /tapétázó

Munkavégzés helye:

•    Németország

Főbb feladatok:

•    Glettelés, csiszolás
•    Tapétázás
•    Mázolás
•    Nemesvakolás
•    Hőszigetelés
•    Külső, belső festések
•    Színezés
•    Anyagok es felületek előkészítése

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

•    Szakirányú végzettség
•    Min. 1-2 éves tapasztalat a szakmában
•    Önálló, precíz munkavégzés
•    Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás (A2-es szint)

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú munkalehetőség
•    Versenyképes fizetés (Nettó 1400 -1450 Euró/hó) + műszakpótlék
•    Szállás biztosított

Előnyök:

•    Hasonló területen szerzett tapasztalat
•    Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Munkavégzés helye Németország
Kategória Külföldi munka, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld