www.cvonline.hu

Festő/tapétázó (INT/DK/008)

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Festő/tapétázó

Munkavégzés helye:

  • Németország

Főbb feladatok:

  • Glettelés, csiszolás
  • Tapétázás
  • Mázolás
  • Nemesvakolás
  • Hőszigetelés
  • Külső, belső festések
  • Színezés
  • Anyagok es felületek előkészítése

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 1-2 éves tapasztalat a szakmában
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1400 -1450 Euró/hó) + műszakpótlék
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre vagy keressen minket elérhetőségeinken.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013