www.cvonline.hu
Festőrészleg vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.05.26.
Jelentkezési határidő: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1029297

Fémipari berendezések gyártására specializálódott ügyfelünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Festősorok, előkezelők üzemeltetésének koordinálása
  • Porfestő technológia optimalizálása, festési folyamatok javítása
  • Festősorok kapacitáskihasználásának javítása
  • A termelési tervek megvalósulásának felügyelete
  • Festési utasítások készítése, dokumentáció naprakész kezelése
  • Festőüzemi vegyi anyagok, vegyszerek kezelése
  • Kb. 50 fős csapat munkájának irányítása
  • Termelési tervek, elemzések készítése
  • Festőüzemi gépek, berendezések karbantartási igényének ütemezése

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Solid Works tervezőszoftver ismerete
  • Alapos Excel ismeret
  • Porfestő üzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Rátermett, proaktív személyiség
  • Vezetői ambíciók

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és kiegészítő juttatási csomag
  • Rendszeres kapcsolat a külföldi kollégákkal, nemzetközi projektfeladatok
  • Örömmel fogadjuk olyan mérnökök jelentkezését is, akik nem rendelkeznek vezetői tapasztalattal, de szeretnének előre lépni ezen a területen

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.