www.cvonline.hu

Festőmérnök - Mór

  • A hirdetés tegnap lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása,javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával. Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése. A festőüzemi technológiai folyamatok felügyelete. A szükséges és elégséges karbantartási folyamatok meghatározása.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 1-3 éves, műszaki területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.