www.cvonline.hu

Festő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 871377

Gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Festő

Feladatok:
  • Fűnyíró alkatrészek festése előírások alapján
  • Alkatrészek minőségellenőrzése
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Jó kézügyesség, állóképesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • Porfestési vagy autófényezői gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás térítése
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veszprém külterülete
Kapcsolat:
Személyesen irodánkban:
8200 Veszprém, Megyeház tér 2.
önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör tárgy mezőben történő feltűntetésével.
Telefonon: 70/6655-251