www.cvonline.hu

Festő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 762583

Gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Festő

Feladatok:
  • Fűnyíró alkatrészek festése előírások alapján
  • Alkatrészek minőségellenőrzése
Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Jó kézügyesség, állóképesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • Porfestési vagy autófényezői gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás térítése
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör tárgy mezőben történő feltűntetésével. Érdeklődni lehet a 22/500-788-as telefonszámon, vagy személyesen székesfehérvári irodánkban (8000 Székesfehérvár, Távirda u. 18.).