www.cvonline.hu

Festő - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1707)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1077774

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Festő

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1707)

Feladatok:

  • Lakatosszerkezetek felületkezelése
  • Fémszerkezetek tűzgátló festése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (festő vagy fényező szakmunkás végzettség)

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú együttműködés
  • 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári külső homlokzati nyílászáró szerkezeteket gyártó partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő