www.cvonline.hu

Festő operátor

  • A hirdetés 338 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

 FESTŐ OPERÁTOR

Feladatok:

  •  Futóművek és váltók felületkezelési folyamatainak elvégzése
  • Termékek előkészítése a festési eljáráshoz, valamint termékek festése
  • Elkészült termékek minőségellenőrzési feladatainak ellátása,
  • Műszakvezető utasításainak a betartása,
  • Termelési tervek teljesítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

  • Feltétel: festékszóró használatában szerzett tapasztalat

  • Precíz munkavégzés,

  • Monotónia tűrés,

Előny:

 Autófényező vagy karosszérialakatos végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely,
  • Multinacionális körülmények,

  • Azonnali munkába állás

Munkavégzés helye:

 Győr

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő