www.cvonline.hu

Festő-németországi munkavégzéssel

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 664510
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal németországi munkaerő-közvetítő partnercégünk számára keresünk festő pozícióba munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A megrendelő partnerei számára festő szakmunka végzése a szakmai normáknak megfelelő minőségben
  • Lakások, épületek felújítása, korszerűsítése
  • Belső falak, mennyezetek, padlók, épületek homlokzati felületének kezelése

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvsimeret

Előnyt jelent:

  • Aktív német nyelvtudás
  • Saját gépkocsi
  • Mobilitás, változó munkahely vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos munkalehetőség
  • Bérezés: brutto 9,9 euro/óra
  • A megrendelő biztosítja a szükséges szállást, amelyhez a későbbiek során támogatást is nyújt.

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével, a regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon várjuk.

Kategória
Külföldi munka