www.cvonline.hu

Festő műszakvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

YTAB Kft. Svéd tulajdonban lévő, a magyarországi műanyagpiac egyik szereplője keres a következő munkakörbe:

festő
műszakvezető

Feladatok:

  • festő üzem termelésének szervezése, irányítása (egy és/vagy kétműszakos munkarend)
  • minőségelvárások nyomon követese
  • technológiai berendezések felügyelete, kezelése, működtetése
  • gyártási / festési technológiák kifejlesztésében történő részvétel, próbagyártások elvégzése
  • készletek napi felügyelete, leltározás lebonyolítása
  • telephelyen rend, tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • legalább három éves műszakvezetői tapasztalat
  • festő robot program felhasználó szintű ismerete
  • határozott, dinamikus, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány

Jelentkezni 2016. november 30-áig lehet a 3023 Petőfibánya, Bánya út 6. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal!

Munkavégzés helye Petőfibánya
Kategória Szakmunka / fizikai munka, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Heves