www.cvonline.hu

Festő / Mázoló

  • A hirdetés 373 napja lejárt

''BEREGSZÁSZI-TRADE'' Kft.

Gerendaházakat és könnyű szerkezetes lakóházakat építő, folyamatosan fejlődő építőipari cég keres

munkakör betöltésére új munkatársat.

Feladatok:

  • Épületek külső és belső felületének különböző védő- és színezőanyaggal történő kezelése, festése.
  • Fa szerkezeti elemek és felületek előkészítése, tisztítása és mázolása.
  • Gipszkarton felületek előkészítése, glettelése, vakolása és festése.

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye / változó

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Könnyűszerkezetes fa házak építésében szerzett szakmai tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikusan bővülő csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos munka, és biztos kereset
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes, családias csapathoz tartozni küldje el önéletrajzát és fizetési igényét a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő