www.cvonline.hu

Festő, Mázoló, Tapétázó

  • Company_icon Nimród-Bau Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Budapesti székhelyű építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres

állás betöltésére.

Elvárások:

  • ezen szakmában eltöltött 5 év gyakorlati idő
  • Magyarországon használatos anyagok, technológiák ismerete
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • pontos és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés, utazási költségtérítés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör

Jelentkezés a lenti e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-30-311-3988

Helyek Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőipari munkás, Építőipari szakmunkás, Szobafestő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Festő - felület előkészítő - Székesfehérvár

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Fejér, Székesfehérvár

Festő felrakó/ leszedő

Trenkwalder Kft

Kiemelkedő kereseti lehetőséggel, akár ingyenes...
Bács-Kiskun

Ipari festő (Debrecen)(INTS/11/72)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Debreceni multinacionális partnercégünk részére...
Hajdú-Bihar, Debrecen