www.cvonline.hu

Festő (INTS/DK/003)

  • A hirdetés 272 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Festő – INTS/DK/003

Munkavégzés helye:

  • Passau és Bodeni-tó környéke

Feladatok:

  • Lakások és épületek korszerűsítése, valamint felújítása
  • Festő szakmunka végzése
  • Homlokzati felületkezelés (belső falak, mennyezetek)

Elvárások:

  • Szobafestő-mázoló vagy fényező végzettség
  • Erős alap- vagy középszintű német nyelvtudás (A2-B1)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Németországi bejelentés
  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbiak e-mailcímek valamelyikére, attól függően, hogy melyik megyéből jelentkezik:

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan > Szobafestő
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német