www.cvonline.hu

Festő (Hollandia)

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Festő
Hollandia

Festőket keresünk Hollandiai munkavégzésre

Feladatok:

  • festés/fényezés
  • festési munkák előkészítési (csiszolás, glettelés)
  • javítások (farothadás)
  • festékszórás

Követelmények:

  • kézi szerszámok
  • releváns szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • angol vagy német nyelvtudás
  • VCA/SCC előnyt jelent
  • Gépjármű előnyt jelent

Jelentkezéséhez kérjük, csatolja idegen nyelvű önéletrajzát, VCA vagy SCC vizsgájának fénymásolatát, valamint további vizsgák esetén azoknak a fénymásolatát.

Tapasztalt jelentkezők és brigádok jelentkezését is várjuk! Jelentkezés angol vagy német önéletrajzzal.
Bővebb infó a 06-30-401-9050-es telefonszámon.