www.cvonline.hu

Festő, Fényező

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Festő, Fényező (Veszprém megye) -

Acélkereskedelem, gépgyártás

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fémipari megmunkálás
  • Legyártott termékek előírás szerinti, megfolyás-mentes fényezése
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Festék bekeverése
  • A nem festendő részek levédése
  • Festés
  • Komplettírozás
  • Csomagolás
  • Festőberendezések tisztítása, karbantartása
  • Munkahely tisztántartása
  • Baleseti- és tűzvédelmi előírások betartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú, szakirányú végzettség (Fényező, karosszérialakatos)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk.
Munkavégzés helye: Nemesgulács, Devecser

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő