www.cvonline.hu

Festő (fényező)

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 817838
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése
  • Alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése
  • A festésen keletkezett esztétikai hibák kijavítása
  • Maszkolás elvégzése
  • A különböző eljárásokban, folyamatban lévő fejlesztésekhez való hozzájárulás

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány, fényező végzettség
  • Különböző festési eljárások felhasználói szintű ismerete
  • Több műszak vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Targonca és/vagy daru jogosítvány
  • Fényező, autófényező területen szerzett tapasztalat
  • Nehéziparban fémkezelésben szerzett tapasztalat
  • 2K-s anyagokkal korábbi munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.