www.cvonline.hu
Festő / Fényező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1081194

Elektrotechnikai termékek gyártásával foglalkozó megbízónk csepeli telephelyére új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az elkészült termékek festése, mázolása;
  • Festékszóró pisztoly használata;
  • Gyártási munkákban való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előny:

  • Festékszóró pisztoly ismerete és használatában szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • AZONNALI munkába állás;
  • Hosszú távú lehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Versenyképes bérezés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest. 21. kerület
  • Munkarend: 3 műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.