www.cvonline.hu

Festő / Autófényező

  • A hirdetés 319 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Járműipari termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Termékek előkészítése a festési eljáráshoz, az alkatrészek helyenkénti maszkolása felületkezelés előtt;
Alumínium és/vagy ötvözeteinek festése szórási eljárással;
A komissiózott repülőgép alkatrészek, részegységek minőségi ellenőrzése, anyagok kezelése;
A felület kezelt elemek utasítás szerinti ellenőrzése, a vizsgálati eredmények dokumentálása;
Az előforduló hibák azonosítása, azok jelentése, dokumentálása, együttműködés a hibaokok feltárásában;
A munkafolyamatok fejlesztésének támogatása;
Gyártási munkákban való aktív részvétel;
Termelési tervek teljesítése.

Követelmények:

Járműfényező végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Szórási technológiával felhasznált (több komponensű) anyagok és berendezések ismerete
Festékszóró pisztoly magabiztos használat
Több műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Eger, Heves megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés + bónusz
Cafetéria
Egy új dinamikusan fejlődő vállalat, jó munkahelyi légkörrel
Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Ideális pályázó:

Jó kézügyesség, igény pontos minőségi munkavégzésre
Képesség csapatban történő, komplex munkavégzésre
Megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés jellemzi

Helyek Heves
Heves
Salgótarján
Miskolc
Eger
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola