www.cvonline.hu

Festő – INTS/BK/010

  • A hirdetés 346 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentettteljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:

·         Passau és Bodeni-tó környéke

Feladatok:

·         Lakások és épületek korszerűsítése, valamint felújítása

·         Festő szakmunka végzése

·         Homlokzati felületkezelés (belső falak, mennyezetek)

Elvárások:

·         Szobafestő-mázoló vagy fényező végzettség

·         Erős alap- vagy középszintű német nyelvtudás (A2-B1)

Előnyt jelent:

·         Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

·         Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

·         Azonnali munkakezdés

·         Stabil, hosszú távú munkalehetőség

·         Németországi bejelentés

·         Versenyképes fizetés

·         Színvonalas, igényes szállás biztosítva apartmanokban

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük küldje el önéletrajzát részünkre!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Budapest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német