www.cvonline.hu

Festéküzemi kiszerelő

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1177485

Magyarország egyik meghatározó festék- és vakolatgyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkavállalókat pozícióra.
Feladatok:

  • Legyártott termékek vödrökbe történő kiszerelése a kiadott töltési súly betartásával.
  • Göngyöleg beazonosítása a kiszerelés megkezdése előtt.
  • Alapanyagok és késztermékek mozgatása, rakodása.

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Nagy fizikai teherbírás
  • Megbízhatóság
  • Pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Több műszakos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott email címre vagy keressen bennünket az alábbi telefonszámon: 06 20/665-5279

Munkavégzés helye:
  • Bócsa