www.cvonline.hu

Festékminta-készítő technikus

  • A hirdetés 433 napja lejárt

A Hungary Musashi Festékgyártó Kft. 2006-ban kezdte meg működését a japán Musashi Paint Co. Ltd. leányvállalataként. Dinamikusan fejlődő cégünk az elektronikai és autóipar számára szállít műanyag felületen használatos speciális festékeket, hígítókat.

Új kollégánk a technikai osztály tagjaként részt fog venni olyan projektekben, ahol saját kezűleg keverheti ki a vezető elektronikai és autógyárak tervezői által megálmodott színeket, effekteket. Sikeres projektek esetén ezeket a színeket később üzletekben tévékereten, vagy autók utasterében láthatja viszont. A munka tanulható, vegyipari végzettség vagy releváns tapasztalat előny, de nem elengedhetetlen.

Feladatok:

  • vevőtől kapott színminta alapján az igényelt szín, effekt kikeverése alapreceptekből
  • receptek véglegesítése, dokumentálása
  • mintalapok, mintadarabok elkészítése kézi festékszórással
  • technikai támogatás a festőcégek részére
  • üzleti utak Európában (vevővel közös próbafestés a festőcégeknél)

A sikeres jelölttel szembeni elvárásaink:

  • kommunikációképes (középszintű) angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem követelmény, de élő nyelvtudás szükséges)
  • Microsoft Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • középfokú végzettség
  • jó színlátás, színérzék
  • kreativitás, jó problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, vevői igényekhez maximális mértékben való alkalmazkodás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • felelősségérzet határidők megtartásában

Előny:

  • vegyipari végzettség
  • egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony
  • egy műszakos munkarend
  • hosszú távú munka, biztos háttér
  • versenyképes fizetés

Várható munkakezdés ideje:
Azonnal

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Elvárt nyelvtudás Angol