www.cvonline.hu

Festékkeverő (nyomdaipari)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 992293
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi partnercégünk számára keresünk festékkeverő munkakörbe munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Nyomdaipari festékkeverő munkakör ellátása
  • Színmérési eszközök és színrendszerek ismerete

Elvárások:

  • Számítógépes ismeret
  • Jó színlátás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Nyomdaipari, vegyipari, festékipari végzettség