www.cvonline.hu

Fermetációs supervisor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.12.
Hirdetés azonosító: 942650

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális kutatás orientált gyógyszergyártó és egészségmegőrző partnerünkhöz keresünk Fermentációs supervisor kollégát

Feladatok:

- Fermentációs csoport munkavégzésének és a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek szervezése, irányítása és ellenőrzése.
- Felelős a Fermentációs csoport részletes, napi termelési tervének végrehajtásáért.
- A teljes termelési folyamat a GMP (Good Manufacturing Practice) szabályai és rögzített eljárásai alapján történjen.
- A szükséges berendezések a megfelelő műszaki állapotban tartása
- Erőforrások felhasználásának a figyelemmel kísérése
- A termelés jellemző paramétereinek nyomon követése, adatok elemzése és a szükséges beavatkozások elvégzése
- Az üzemek területén történ bármely meghibásodás jelentése, intézkedés megtétele a hiba elhárítására illetve a keletkezett kár enyhítésére.
- A Fermentáció dolgozóinak és az új belépőknek a szükséges GMP oktatások biztosítása, ill. megtartása és az oktatás ellenőrzése.
- Javaslatot tesz új berendezések beszerzésére és termelési folyamat optimalizálására .

Elvárások:

- Iskolai végzettség: Szakirányú felsőfokú végzettség
- Szakmai gyakorlat: 3 év gyógyszeripari, vagy hasonló iparági gyakorlat
- Speciális tanfolyam, szakképesítés: N/A
- Nyelvtudás: angol
- Számítógépes ismeretek: Microsoft Windows alkalmazások
- Képességek, készségek: Jó kommunikációs, probléma megoldási, vezetői kézség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- stabil multinacionális környezet
- hosszútávra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a