www.cvonline.hu

Fermentorkezelő technikus munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1060802
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vegyipari partnercégünknek keresünk Fermentorkezelő technikus munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Fermentációs folyamatok értése, irányítása, felügyelete
  • A szükséges eszközök berendezések tisztítása (CIP, SIP, automatizált rendszerek kezelése)
  • A gyártásdokumentáció időben történő pontos és precíz vezetése
  • GMP környezetben történő munkavégzés műszakos (folyamatos) munkarendben.

Elvárások:

  • Középfokú, lehetőleg szakmai végzettség
  • Jó műszaki érzék
  • Mérőműszerek (pH, OD, DO, stb) használatának ismerete
  • Fermentációs ismeretek, gyakorlat előny
  • MS Office alkalmazások (Word, Excel) és Internet felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • 3 év gyógyszeripari munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • Szakterületen végzett további gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés, Budapestről céges buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.