www.cvonline.hu

Fermentációs üzemvezető

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Állattakarmány adalék anyagokat gyártó, több évtizedes múlttal rendelkező, a kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég keres elhivatott üzem- vegyész- vagy biomérnököket az ócsai telephelyére. Pályakezdő, lelkes mérnökök jelentkezését várjuk, akik elég elhivatottak ahhoz, hogy a mindennapos szakmai kihívásoknál helyt tudjanak állni.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az üzem gyártási feladatainak ütemezése és kivitelezése.
  • Az üzemben dolgozók munkájának megszervezése és felügyelete.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérnöki szemlélet
  • Vegyipari műveletek és folyamatirányítás magas szintű ismerete
  • Mikrobiológiában való jártasság, mikrobiológiai alapműveletek ismerete
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem
  • Precizitás
  • BSc-s végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Üzemi tapasztalat
  • Fermentor kezelési tapasztalat
  • MSc-s végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívás, változatos munkakör

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • min.3 év
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Ócsa, Bajcsy Zsilinszky utca 139

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő