www.cvonline.hu

FERMENTÁCIÓS ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Mi az Intrexonnál a biotechnológiai áttörések élvonalában alkotunk. Olyan termékeket és módszereket fejlesztünk, melyek megvalósulása korábban elképzelhetetlen volt. Célunk, hogy jobb világot teremtsünk –eszközünk a szintetikus biológia. Szenvedélyünk a tudomány, a kitartó, kemény munka, a kreativitás, túllépve a hagyományos biotechnológia korlátain.

Budapesti csapatunk most megnyitja kapuit egy fermentációs asszisztens kolléga előtt.

Feladatai:

  • Részt vesz a kutatómunkában
  • Felel a kísérletek előkészítéséért és kivitelezéséért, beleértve a táptalaj-  és oldatkészítést, sterilizálást, a fermentációk lefutásának nyomonkövetését, minatvételt, mintaelőkészítést és elemzést, laboratóriumi berendezések használatát, tisztítását, a laboratórium rendjének és tisztaságának biztosítását
  • Felel a kutatómunka megfelelő dokumentációjáért
  • Előkészíti a kísérletekhez és felügyeli a fermentorokat
  • Adatok és minták gyűjtése, elemzése
  • Fermentlevek előállítása, kezelése
  • Figyelemmel kíséri a nyersanyagfogyást, gondoskodik róla, hogy megfelelő mennyiségű készlet álljon rendelkezésre
  • Általános fermentációs asszisztensi feladatok

Elvárások:

  • BSc/főiskolai/technikusi végzettség biológia/kémia/rokon területen
  • 2 év fermentációs gyakorlat

A kolléga, akit keresünk:

  • Magabiztos Word, Excel tudás birtokosa
  • Alapszinten beszél angolul, vagy motivált az alapok elsajátítására
  • Alkalmas nehezebb fizikai munkára (fermentorok, táptalajzsákok emelése)
  • Pontos, színvonalas laboratóriumi munkára képes
  • A biztonsági előírásokat szigorúan betartja
  • Képes több feladaton egyszerre dolgozni
  • Rugalmas, motivált, lelkes

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Modern, kiváló felszereltségű munkakörnyezet
  • Emberközpontú közeg, valódi csapatélmény

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk önéletrajzát az alábbi email címre, a pozíció megjelölésével.

További információért cégünkkel kapcsolatban, kérjük, látogasson el a Link megjelenítése weboldalra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol