www.cvonline.hu

Férfiosztály szintvezető

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Az il Bacio di Stile multibrand áruházban, több mint 60 világhírű divatmárka mutatja meg kínálatát öt szinten. Az épület földszintjén stílusos, modern kávézó, szégségápolási részleg, valamint szintenként több mint 10 brand nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan áruházat építettünk, ahol a termékek és a kimagasló szolgáltatások elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

A belváros szívében, az Andrássy úton található üzletházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • A férfiosztály vezetése, munkatársak koordinálása,
  • Aktív részvétel a kereskedelmi folyamatok kialakításában, teljesítésében,
  • Értékesítési feladatok ellátása,
  • Értékesítési célok megvalósítása, munkatársak motiválása,
  • A vásárlók személyre szabott kiszolgálása, termékekkel kapcsolatos tanácsadás,
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés,
  • Az üzletház kiemelkedő képviselete,
  • Beosztáskészítés, adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Férfi ruházati termékek alapos ismerete, tűzési gyakorlat,
  • Minimum 2 év értékesítési csoportvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Prémium minőségű termékek ismerete,
  • Kifogástalan megjelenés,
  • Kiváló értékesítői, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Barátságos, vevőorientált hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság,
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldön, exkluzív környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken keresztül várjuk jelentkezésedet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol