www.cvonline.hu

Fénymásolás, iratrendezés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 912858
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal egy multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk diák munkavállalót irattáras munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • ügykezelők munkájának a segítése
  • adatrögzítés
  • fénymásolás
  • iratrendezés
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • heti 20-30 óra (minden nap min. 4 óra) vállalása
  • monotonitás tűrés
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • a munka legalább 3 hónapra történő vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig minden nap (09.00-16.00) min. napi 4 órában

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó 700 Ft órabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.