www.cvonline.hu

Fényező

  • A hirdetés 603 napja lejárt

Apex Kft. munkaerő-kölcsönző cég keres munkatársakat Veresegyházi céghez fényező munkakörbe,több műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok:

  • Csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése.
  • Alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése.
  • A konténerben lévő motor és generátor egység alatti tér védőréteggel való bevonása.
  • Az építés és a teszt időtartama alatt a festésen keletkezett esztétikai hibák kijavítása.
  • Maszkolás elvégzése az előírás szerint (festés és esztétikai hibák javítása előtt)

Elvárás:

  • Szakmunkás bizonyítvány-fényező képesítés
  • Jogosítvány targoncához és daruhoz előny

Tapasztalat:

  • Ideális esetben több évnyi fényező, autófényező területen szerzett tapasztalat
  • Különböző festési eljárások felhasználói szintű ismerete

Juttatások:

  • versenyképes bér
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen
  • sportolási lehetőség
  • bejelentett, hosszútávú munka
  • utazási támogatás
  • egyéb juttatások

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzát küldje az alább megadott email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő