www.cvonline.hu

Fényező

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Autóipari cég keres Spot fényezőket németországi munkahelyre,

több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

fényező

szakembereket keresünk.

Bejelentés,szállás,utazás finanszírozása. Hosszú távú munka korrekt fizetés.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Német nyelvtudás nem feltétel a munka elkezdéséhez.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • Új autók fényezésének a kijavítása spot fényezési technológiával.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása .

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • milyen cégnél dolgozott, és meddig?

Azonnali kezdés!