www.cvonline.hu

Fényező

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Medence gyártással foglalkozó Kft győri munkahelyre keres

több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

fényező

szakembert.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves gépkezelési,gépbeállítói gyakorlat.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

Nagy nyomású pisztollyal kell dolgozni két komponensű anyaggal.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása ,két heti fizetés.

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

milyen cégnél dolgozott, és meddig?

Azonnali kezdés!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő