www.cvonline.hu

Fényező

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Céginformáció: Cégünk műszaki berendezések felújításával foglalkozik.

Munkavégzés helye: Budapest IX. ker.

Fényező

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség, vagy szakirányú végzettség nélküli, a szakmában megfelelő gyakorlatot szerzett munkatársat.
  • Kétműszakos munkarend vállalása.

Feladatok:

  • kisméretű műszaki berendezések önálló előkészítése, és fényezése,
  • munkaterület tisztán tartása, kétműszakos munkarend vállalása,
  • festékanyagok összeállítása, keverése,
  • munkaterület tisztán tartása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás
  • ösztönző rendszer
  • 2 műszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség

Szakmunkás bizonyítvány nem feltétel!

Jelentkezés: Kérjük, küldje el önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre.

A jelentkezést csak e-mailben tudjuk fogadni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő