www.cvonline.hu

Fényező

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 917275
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése.
  • Alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése.
  • A konténerben lévő motor és generátor egység alatti tér védőréteggel való bevonása.
  • Az építés és a teszt időtartama alatt a festésen keletkezett esztétikai hibák kijavítása.
  • Maszkolás elvégzése az előírás szerint (festés és esztétikai hibák javítása előtt)
  • A különböző eljárásokban, folyamatban lévő fejlesztésekhez való hozzájárulás
  • Aktív közreműködés és saját ötletekkel való hozzájárulás a folyamatos fejlesztésekhez
  • Segít az újonnan belépő/területre átlépő kollégák betanításában, a folyamatok megismertetésében
  • Aktivan részt vesz a gyár által szervezett és előirt KEM oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti tevékenységét, ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről munkahelyi vezetőjét vagy a gyár KEM osztályát

Elvárások:

  • Szakmunkás/ bizonyítvány (fényező képesítés)
  • Jogosítvány targoncához és daruhoz előny
  • Ideális esetben több évnyi fényező, autófényező területen szerzett tapasztalat
  • Különböző festési eljárások felhasználói szintű ismerete
  • Festék típusok ismerete, azok felhasználási módozatainak ismerete.
  • Festékek keverhetőségének és pontos színskálájának felhasználói szintű tudása. Esztétikai érzék, megfelelő kézügyesség.
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Rugalmasság