www.cvonline.hu

FÉNYEZŐ

  • A hirdetés 268 napja lejárt

A győri székhelyű Rába Futómű Kft. (Link megjelenítése) – a világ egyik jelentős magyar döntési központú futómű- és futómű főegység gyártója – hosszú távú munkavégzésre elkötelezett, kiváló szaktudással rendelkező munkatársat keres a következő pozícióban:

FÉNYEZŐ

Munkaidő: teljes munkaidő
Kezdési lehetőség: azonnal

Feladatok:

  • járművek, jármű alkatrészek, vázszerkezetek festése és egyéb védőbevonat felvitele; fémfelület kezelés

Elvárás:

  • szakmunkás képesítés
  • autóipari fényezői szakmai gyakorlat
  • több műszak vállalása
  • nyitottság az új ismeretekre
  • felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rugalmasság

Előny:

  • autóipari fényező szakmunkás végzettség

Jelentkezni az önéletrajz megküldésével a lenti email címen lehet.

Munkavégzés helye: Rába Futómű Kft. 9027 Győr, Martin u. 1.

Helyek Győr
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő