www.cvonline.hu

Fényező

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Apex Kft. keres munkatársakat Veresegyházi céghez

fényező

munkakörbe,több műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok:

  • Csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése.
  • Alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése.
  • A konténerben lévő motor és generátor egység alatti tér védőréteggel való bevonása.
  • Az építés és a teszt időtartama alatt a festésen keletkezett esztétikai hibák kijavítása.
  • Maszkolás elvégzése az előírás szerint (festés és esztétikai hibák javítása előtt)

Elvárás:

  • Szakmunkás bizonyítvány (fényező képesítés)

Előny:

  • Jogosítvány targoncához és daruhoz előny

Tapasztalat:

  • Ideális esetben több évnyi fényező, autófényező területen szerzett tapasztalat
  • Különböző festési eljárások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetős
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Apex Kft.:
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő